VI edycja Kolędowania z gitarą

DSC_0065-001Za kilka dni na deskach Sceny Pod Lipami po raz szósty spotkamy się podczas przeglądu gitarowego Kolędowanie z gitarą. W tym roku nadesłaliście ponad 35 zgłoszeń – 29 w kategoriach solowych i 8 w kategoriach zespołowych.  Umiejętności, opanowanie instrumentu i interpretację utworów oceniać będzie w tym roku Jury w składzie Jola Kosicka, Ania Borkowska i Michał Płotka. W przeglądzie zobaczymy i posłuchamy młodych gitarzystów amatorów z 8 szkół gitarowych z Poznania, Stęszewa, Dusznik, Wronek i Suchego Lasu. Gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie Marcin Mańka – gitarzysta, muzyk i nauczyciel.

Kolędowanie z gitarą 2016 mogliśmy zorganizować dzięki wsparciu współpracy z Ogniskiem muzycznym Asi Kretkowskiej w Suchym Lesie oraz Domem Kultury Pod Lipami, który gości nas na swojej scenie. Upominki dla tegorocznych laureatów i uczestników kolędowania ufundowały wydawnictwa muzyczne PWM i Euterpe oraz Firma muzyczna i Music Dealer.

Zapraszamy w najbliższą sobotę 9 stycznia 2016 roku do ODK Pod Lipami na os. Pod Lipami 108 w Poznaniu. Rejestracja rusza o g. 9:30 a przesłuchania o g. 10.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.