O studium

GITARZYSTA1Studium ‚Świat Gitary’ to miejsce, w którym od ponad 10 lat z powodzeniem i zaangażowaniem pomagamy rozwijać pasje muzyczne. Studium powstało z inicjatywy twórców sklepu muzycznego GitaraiBas.pl. Wyszliśmy na przeciw drzemiącej w nas potrzebie stworzenia miejsca, w którym każdy będzie mógł rozwijać swoje muzyczne talenty.

Proponujemy naukę gry na gitarze, keyboardzie i pianinie z indywidualnie dobieranym sposobem prowadzenia zajęć. Oddajemy do Waszej dyspozycji trzy w pełni wyposażone sale oraz dajemy możliwość wypożyczenia gitary. Organizujemy kameralne spotkania muzyczne i koncerty, abyście nie grali tylko dla siebie. Integrujemy przez muzykę zapraszając do wspólnego muzykowania przy okazji kolędowania czy majówki z gitarą. Stawiamy na rozwój i zadowolenie naszych uczniów. Kształcimy na każdym poziomie zaawansowania.  Zapraszamy osoby od lat 6 do 106. 

Nauka gry na basie lub nauka śpiewu z nami to czysta przyjemność – przyjdź i przekonaj się sam!

Poznaj naszych Nauczycieli. Zobacz jakimi metodami pracujemy. Zapisz się na zajęcia!

A Studium od środka wygląda tak:

Co robimy i gdzie się mieścimy oraz jak bardzo kolorowo jest u nas – już wiecie. Zatem pozostało tylko się przedstawić (więcej info o nauczycielach znajdziecie w zakładce >>> NAUCZYCIELE):

 

Comments are closed.