O studium

GITARZYSTA1


Studium 'Świat Gitary’ to miejsce, w którym od ponad 10 lat z powodzeniem i zaangażowaniem pomagamy rozwijać muzyczne pasje. Studium powstało z inicjatywy twórców sklepu muzycznego GitaraiBas.pl. Wyszliśmy na przeciw drzemiącej w nas potrzebie stworzenia miejsca, w którym każdy będzie mógł rozwijać swoje muzyczne talenty. 

Przygodę w Studium zapoczątkował pan Rafał i jego zamiłowanie do uczenia innych gry na gitarze klasycznej. Przeniósł, prowadzone do tej pory w domu, zajęcia nauki gry na gitarze, do sal studyjnych – najpierw jednej, potem dwóch, aby w finalnej wersji stworzyć trzy kolorowe sale.
Na prośbę naszych uczniów rozpoczęliśmy także naukę gry na gitarze elektrycznej. Z tych zajęć często korzystali (i robią to po dzień dzisiejszy) rodzice, którzy odważyli się z naszą pomocą zrealizować swoje marzenia o grze na elektryku 🙂 Potem chcieliście grać na basie, keyboardzie i śpiewać. Zaprosiliśmy więc do współpracy kolejnych nauczycieli, aby pomogli wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom. A ostatnio Pan Rafał zakochał się w ukulele i w ten oto sposób nasze studium stało się multi instrumentalne.
Przez ponad 10 lat z Waszą pomocą powstała przestrzeń, w której każdy może zrealizować swoje muzyczne pragnienia. I do dalszego współtworzenia tej przestrzeni serdecznie Was zapraszamy!

Proponujemy naukę gry na gitarze klasycznej i elektrycznej, basie, ukulele, keyboardzie i pianinie z indywidualnie dobieranym sposobem prowadzenia zajęć. Oddajemy do Waszej dyspozycji trzy w pełni wyposażone sale oraz umożliwiamy wypożyczenia gitary. Organizujemy kameralne spotkania muzyczne i koncerty, abyście nie grali tylko dla siebie. Integrujemy przez muzykę zapraszając do wspólnego muzykowania przy okazji kolędowania czy majówki z gitarą. Stawiamy na rozwój i zadowolenie naszych uczniów. Kształcimy na każdym poziomie zaawansowania.  Zapraszamy osoby od lat 6 do 106. 

Nauka gry na basie lub nauka śpiewu z nami to czysta przyjemność – przyjdź i przekonaj się sam!

Poznaj naszych Nauczycieli. Zobacz jakimi metodami pracujemy. Zapisz się na zajęcia!

A Studium od środka wygląda tak:

Co robimy i gdzie się mieścimy oraz jak bardzo kolorowo jest u nas – już wiecie. Zatem pozostało tylko się przedstawić (więcej info o nauczycielach znajdziecie w zakładce >>> NAUCZYCIELE):

Studio muzyczne Świat Gitary w Poznaniu

 

Comments are closed.