Nauka gry na pianinie i keyboardzie

Nauka gry na pianinie Poznań

Keyboard czy pianino to obok gitary jeden z najpopularniejszych instrumentów, na których uczymy się grać. Dlatego zajęć nauki gry na pianinie i keyboardzie nie mogło zabraknąć w ofercie Studium. Nauka gry może dotyczyć albo keyboardu, albo pianina. Oba instrumenty różnią się sposobem gry, dlatego konieczne jest dokonanie wyboru. Nauka gry na instrumentach klawiszowych skierowana jest zarówno do dzieci jak i dorosłych. Młodsi uczniowie swoją muzyczną przygodę najczęściej rozpoczynają od zajęć nauki gry na keyboardzie. Lekcje gry na pianinie czy keyboardzie mogą także stanowić uzupełnienie dla nauki gry na gitarze. „Klawisze” są bowiem niezastąpione przy komponowaniu muzyki oraz ułatwiają poznawanie zasad muzycznych.

Lekcje gry na keyboardzie dla każdego

Lekcje nauki gry na keyboardzie i pianinie można pobierać niezależnie od nauki gry na gitarze czy nauki śpiewu. Nauka gry na pianinie prowadzona jest przez Panią Ilonę Wojcieszak, Joannę Kretkowską oraz pana Bartka Żołędziejewskiego.
Zajęcia dostosowane są poziomem do możliwości i oczekiwań uczniów. Staramy się wychodzić na przeciw zainteresowaniom muzycznym naszych uczniów i pracować na materiałach, które będą motywować do codziennych ćwiczeń i pracy. Dzięki temu lekcje gitary w Poznaniu czy gry na keyboardzie i pianinie są doskonałą zabawą!

Zapraszamy do zapisów.

Comments are closed.