Nauka gry na gitarze elektrycznej

Lekcje gry na gitarze elektrycznej to wspaniały wstęp do realizacji marzeń muzycznych gry w zespole. Nauka polega na rozwijaniu umiejętności technik gry, poznawaniu skal potrzebnych do improwizacji, poznawaniu utworów w różnych gatunkach muzycznych.

Jak zacząć grać na gitarze elektrycznej?

Podczas nauki gry na gitarze elektrycznej uczniowie mają możliwość gry zespołowej wraz z nauczycielem, ćwiczą też grę z gotowymi plikami muzycznymi tzw.backingtrackami.
Uczniowie grają również wspólnie, podczas prób i później koncertów, które nasze Studium Muzyczne Świat Gitary organizuje.

Jakie jeszcze dodatki są niezbędne do rozpoczęcia nauki gry na gitarze elektrycznej?

Nasze sale wyposażone są w niezbędne elementy jak wzmacniacze, efekty i akcesoria. Repertuar dostosowujemy do preferencji muzycznych ucznia, dbając jednak o dobór utworów pod względem poziomu umiejętności, tak aby nauka gry na gitarze była przyjemnością.

Nauka gry na gitarze elektrycznej w Poznaniu kierowana jest do dzieci, młodzieży i dorosłych, najmłodszych jednak zachęcamy do rozpoczęcia nauki gry od gitary klasycznej.

Zapewniamy uczniom niezbędne materiały do nauki jak nuty, tabulatury, służymy na miejscu również pomocą w kwestii regulacji gitar elektrycznych, wymiany strun i doboru instrumentu.

Wiosenne plany w Studium

Comments are closed.