Nauka gry na basie

Nauka gry na basie to jedne z podstawowych zajęć edukacji muzycznej od samego początku obecnych w ofercie Studium muzycznym Świat Gitary.
Gramy na basie różne gatunki muzyki – od klasycznej po rozrywkową. Gitara basowa jest dla nas zarówno instrumentem solowym jak i zespołowym. Nauka gry na gitarze basowej prowadzona jest na każdym poziomie zaawansowania – od początkujących uczniów po zaawansowanych muzyków. Zakres tematyczny dostosowujemy do umiejętności i potrzeb ucznia oraz jego zainteresowań muzycznych.
Jeśli Twoim marzeniem była od zawsze nauka gry na basie, to sprawdź nas i zapisz się na zajęcia. Z nami zagrasz nawet Bacha na basie.

Lekcje gry na gitarze basowej

Zajęcia obejmują ćwiczenia rozgrzewające, czytanie nut, poznawanie rytmu, skal i tonacji. Wszystko to oczywiście w oparciu o konkretne przykłady muzyczne dostosowane do preferencji muzycznych ucznia, które pozwalają na ćwiczenie umiejętności gry na gitarze basowej. Tempo nauki i zakres tematyczny zależy od poszczególnych uczniów. Chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom uczniów i zachęcać do poznawania nowych zagadnień związanych z nauką gry na basie. Staramy się też uczynić z nauki przyjemność z grania na instrumencie. nauka gry na gitarze basowej.

Nauka gry na basie w Poznaniu

Dlatego podczas zajęć uczeń poznaje style muzyczne i techniki gry na basie takie jak klang, slapping, fingering. Analizuje wraz z nauczycielem utwory muzyczne oraz ich formy. Młodzi basiści mają również możliwość gry w zespołach czyli praktycznego sprawdzenia nabywanych umiejętności. Nauka odbywa się w obecności naszych doświadczonych nauczycieli, absolwentów Akademii Muzycznej.

Studium muzyczne Świat Gitary Poznań

Spełnij swoje marzenia o grze na basie i rozpocznij lekcje. Zapraszamy do zapisów na lekcje gry na gitarze basowej.

Prowadzimy również inne zajęcia: lekcje gry na gitarze klasycznej i elektrycznej , lekcje gry na pianinie i keyboardzie oraz lekcje śpiewu.

Comments are closed.