Nauka gry na basie

Nauka gry na basie w studium muzycznym Świat Gitary w Poznaniu

Nauka gry na basie to jedne z podstawowych zajęć muzycznych od samego początku obecnych w ofercie Studium. Gramy na basie klasykę i rozrywkę. Gitara basowa jest dla nas zarówno instrumentem solowym jak i zespołowym. Nauka gry na gitarze basowej prowadzona jest na każdym poziomie zaawansowania. Zakres tematyczny dostosowujemy do umiejętności i potrzeb ucznia oraz jego zainteresowań muzycznych.
Jeśli Twoim marzeniem była od zawsze nauka gry na basie, to sprawdź nas i zapisz się na zajęcia. Z nami zagrasz nawet Bacha na basie.

Naucz się grać na basie w Studium

Zajęcia obejmują ćwiczenia rozgrzewające, czytanie nut, poznawanie skal i tonacji. Wszystko to oczywiście w oparciu o konkretne przykłady muzyczne, które pozwalają na ćwiczenie umiejętności gry. Tempo nauki i zakres tematyczny zależy od poszczególnych uczniów. Chcemy wychodzić na przeciw oczekiwaniom uczniów i zachęcać do poznawania nowych zagadnień związanych z nauką gry na basie. Dlatego podczas zajęć uczeń poznaje style muzyczne i techniki gry na basie takie jak klang, tapping, fingering. Analizuje wraz z nauczycielem utwory muzyczne oraz ich formy. Młodzi basiści mają również możliwość gry w zespołach czyli praktycznego sprawdzenia nabywanych umiejętności.

Zapraszamy do zapisów

Comments are closed.