Nauka gry na gitarze klasycznej

gitara klasyczna do nauki gry w studio

Wielu z nas chwyta za gitarę klasyczną w wieku lat nastu i chce nauczyć się wydobywać z tego instrumentu dźwięki miłe dla ucha. Trudno jednak o właściwe postępy w nauce gry na gitarze bez dobrego przewodnika. Indywidualne lekcje gry na gitarze klasycznej oferowane przez naszych nauczycieli to wyjście na przeciw tym wszystkim, którzy pragną poznać gitarę i grać na niej tak dobrze, jak to tylko możliwe.

Naucz się grać na gitarze klasycznej razem z nami

Prowadzimy naukę gry na gitarze klasycznej na każdym poziomie zaawansowania. Uczymy grać w różnych stylach muzycznych. Zajęcia dostosowane są poziomem i zaawansowaniem do możliwości i oczekiwań ucznia. Nauczyciele korzystają z ciekawych materiałów i proponują poznawanie różnorodnych technik gry – zarówno akordowej jak i z nut.

Lekcje gry na gitarze klasycznej skierowane są zarówno do dzieci (od 5-6 roku życia) jak i dorosłych. Nie ma dla nas ograniczeń wiekowych. Jeśli ktoś ma wewnętrzną motywację i chęci, to z naszej strony uzyska pełne wsparcie i wiedzę jaka jest mu potrzebna, aby osiągnąć wymarzony cel. Nie znaczy to, że każda osoba ucząca się w Studium osiąga mistrzowskie umiejętności gry na gitarze. Dla nas ważne jest, aby każdy uczestnik zajęć realizował swoje marzenia: nauczył się grać ulubione piosenki, fragmenty utworów, poszerzał muzyczne horyzonty czyli rozwijał umiejętności na miarę swoich możliwości. Dlatego też prowadzimy lekcje gitary w Poznaniu, ale dodatkowo również naukę śpiewu, aby nasi uczniowie mogli rozwijać się w różnych kierunkach.

Zapraszamy do zapisów.

Comments are closed.