Zasady

Zajęcia prowadzone są w formie spotkań indywidualnych w siedzibie Studium minimum raz w tygodniu przez 45 min. Możliwe są również spotkania online.

Zajęcia prowadzimy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 14 do 21, a w soboty od 10 do 14.

Rozkład godzin w każdym dniu zajęć od pon do pt: 14:10, 15:00, 15:50, 16:40, 17:30, 18:20, 19:10, 20:00;
Rozkład godzin w sobotę: 10:00, 10:50, 11:40, 12:30, 13:20

Zajęcia prowadzone są w cyklach rocznych od września do czerwca. Jest także możliwość wykupienia pojedynczych lekcji indywidualnych (jeśli posiadamy wolne miejsca w grafiku). Naukę można rozpocząć w dowolnym momencie. Płatność następuje na pierwszych zajęciach w miesiącu, bezpośrednio w siedzibie Studium na os. Zwycięstwa 2i w Poznaniu lub przelewem na konto.

W przypadku zajęć online płatność za wykupione lekcje wymagana jest przed pierwszymi zajęciami przelewem na wskazane konto bankowe.

Zapisz się mailowo info@swiatgitary.com.pl lub telefonicznie 570 578 100 (pon – pt w godz. 9-15)

Nowi uczestnicy Studium są zobowiązani do zapłacenia gotówką kwoty należnej za pierwszy miesiąc nauki. Następne płatności mogą być już dokonywane w formie przelewu.

Grafik spotkań ustalany jest indywidualnie z uwzględnieniem dni wolnych i świąt. Z każdym Uczestnikiem Studium podpisywane są warunki uczestnictwa na podstawie, których następuje rozliczenie. Rozliczenia dokonujemy raz w miesiącu na pierwszych zajęciach za cały miesiąc z góry.

Wypożyczenie gitary jest możliwe po podpisaniu umowy wypożyczenia i jednoczesnym uregulowaniu opłaty za, określony w umowie, okres wypożyczenia (minimum miesiąc). Jest możliwość wykupienia wypożyczanej gitary – cena gitary wraz z pokrowcem wynosi 400 zł (odejmowane są koszty poniesione przy wypożyczeniu).

——————————————————————————————————————–

Zajęcia z gry na gitarze prowadzone metodą Suzuki – zawieszone:

Cykl obejmuje 6 spotkań w miesiącu od października do czerwca. W tym są 4 spotkania indywidualne i 2 grupowe. Spotkania grupowe odbywają się w grupach pięcioosobowych. Spotkania indywidualne trwają 30 minut, spotkania grupowe 45 minut.

Płatność odbywa się do 5 dnia każdego miesiąca bezpośrednio w siedzibie Studium na os. Zwycięstwa 2i

Na początku kursu pobierana jest opłata początkowa w wysokości 90 zł. Obejmuje ona 40 zł składki stowarzyszeniowej na rzecz Centrum Rozwoju Uzdolnień Metodą Suzuki oraz 50 zł opłaty za materiały edukacyjne do nauki czyli podręcznik wraz z płytą CD. Z każdym Uczestnikiem Kursu podpisywana jest umowa na podstawie, której następuje rozliczenie. Każdy Uczestnik otrzymuje także potwierdzenie dokonania wpłaty.

Zapraszamy również na naukę śpiewu w Poznaniu!

 

Dodaj komentarz