Nauka śpiewu i emisji głosu

nauka śpiewu w Poznaniu

Nauka śpiewu w przypadku prowadzenia zajęć gry na gitarze to temat wręcz obowiązkowy. Kto bowiem nie rozpoczynał swojej przygody z gitarą od śpiewania piosenek biesiadnych czy harcerskich? Dlatego od kilku lat w naszej ofercie zajęć są również lekcje śpiewu dla dzieci i dorosłych. W ten sposób wychodzimy naprzeciw muzycznym potrzebom naszych uczniów.

Naucz się śpiewać w profesjonalnym studiu!

Pracę na zajęciach śpiewu rozpoczynamy od takich fundamentalnych spraw jak nauka oddechu. Poświęcamy więc nieco czasu przeponie, aby później móc rozpocząć efektywną naukę podstawowych zasad solfeżu, kształcenia słuchu i emisji głosu. Zajęcia nauki śpiewu nie mają ograniczeń wiekowych. Lekcje śpiewu prowadzimy zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Oczywiście różnią się one sposobem prowadzenia i repertuarem. Tak jak wszystkie zajęcia w naszym Studium, również lekcje śpiewu są dostosowane do potrzeb i umiejętności danego ucznia. Zajęcia prowadzi chórzysta pan Bartek Żołędziejewski – osoba znająca się na rzeczy, z doświadczeniem wokalnym i odpowiednim przygotowaniem zdobytym podczas edukacji w szkole muzycznej, studiów na Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu oraz przy prowadzeniu chórów.

Lekcje śpiewu i emisji głosu dla dzieci i dorosłych

Granie na gitarze dla wielu wiąże się z umiejętnością śpiewania. Dlatego lekcje śpiewu są niejako uzupełnieniem warsztatu gitarzysty. Nie jest to jednak normą. Z zajęć nauki śpiewu w Studium korzystają także osoby, które interesuje wyłącznie wokal w formie śpiewu solowego. Praca z głosem jako podstawowym instrumentem, z którego korzystamy na co dzień nie tylko przy śpiewaniu, to fundament właściwego i świadomego korzystania z jego możliwości. Nauka śpiewu może dać Ci więcej niż myślisz, przekonaj się i zapisz się na zajęcia!

Nauka śpiewu w Poznaniu

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zajęć z nauki śpiewu i do zapisów na lekcje! Prowadzimy zajęcia indywidualne nauki śpiewu i emisji głosu.
Nasze studium muzyczne prowadzi również lekcje gry na gitarze klasycznej, naukę gry na basie oraz zajęcia gry na keyboardzie.

Zapisz się na lekcje śpiewu i emisji głosu już dziś! Pisząc do nas na maila info@swiatgitary.com.pl lub pod numerem telefonu 570 578 100. Masz pytania? Sprawdź nasz cennik oraz sekcje FAQ przed kontaktem.

Comments are closed.