Plany wiosenne w Studium

plany pracy w studium gitarowym

Będzie kameralnie, ale też … hucznie i koncertowo. Na nadchodzący wiosenny czas planujemy w Studium kameralne spotkania gitarowe, jak również festiwal gitarowy oraz koncert.

Podczas kameralnych spotkań gitarowych czyli tzw. wieczorków, kilkoro uczniów naszego Studium prezentuje przed publicznością wybrane utwory z muzyki klasycznej i rozrywkowej. Serdeczna atmosfera i nieduże grono słuchaczy służą oswajaniu się z występami publicznymi i prezentacją swoich umiejętności przed widownią. Na wieczorki zapraszamy 19 marca do sali zielonej w księgarni Alenuty.pl oraz w kwietniu (dokładna data w najbliższym czasie).

Natomiast w sobotnie popołudnie 16 maja zaprosimy Was ponownie na Fort VI (ul. Dojazd w Poznaniu) na Festiwal gitarowy z udziałem uczniów i nauczycieli naszego Studium oraz zaproszonych gości. W repertuarze znajdą się przeboje od klasyki po jazz, blues i rock, czyli od piano do fortissimo 🙂
Podczas Festiwalu będziemy wspierać zwierzaki ze schroniska w Grzebienisku. Już dziś rezerwujcie czas!

A w czerwcu oczywiście spotkamy się na Koncercie wieńczącym pracę w Studium. O terminie jeszcze zdążymy napisać. Bądźcie z nami!

I pamiętajcie, że nauka gry na gitarze w Poznaniu w naszym Studium to najlepsza okazja do pokochania tego instrumentu.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.