Jesienne spotkania gitarowe

Studium rozbrzmiewa dźwiękami od pierwszych dnia września. Czas więc najwyższy, aby zaprosić wszystkich Was na różne koncerty gitarowe z udziałem naszych uczniów, które zaplanowaliśmy w studyjnym kalendarzu. Będą Pierwszaki, będą Starszaki i będzie wspólne muzykowanie. Sami zobaczcie i koniecznie zarezerwujcie czas! Rozpoczynamy już w najbliższą sobotę!

W sobotę 20 października tradycyjnie spotkają się pierwszaki. A kto to taki? A są to uczniowie którzy właśnie rozpoczęli przygodę z muzyką i uczą się grać na gitarze od kilku tygodni. Spotkanie niezmiennie organizujemy wspólnie z Cafe Leniwiec, który dostarcza przepysznej kawy i ciast domowej roboty, o rodzinnej i kameralnej atmosferze nie wspominając.

W pierwszej połowie listopada a dokładnie 10 listopada w sali lustrzanej w Zespole Szkół na os. Zwycięstwa będzie miał miejsce jam session z udziałem naszych najstarszych uczniów. Koncert znany pod hasłem Gitara 18 plus w tym roku przybierze hasło przewodnie: Koncert Wszystkich Świętych. Usłyszymy kawałki nieżyjących już muzyków w aranżacjach i wykonaniu uczniów i nauczycieli naszego Studium. 

Jesień zakończymy kolędami 🙂 czyli łagodnym przejściem między spadającymi liśćmi, a świątecznym czasem radości. Studyjne kolędowanie czyli pełna integracja przy śpiewaniu kolęd będzie miało miejsce w połowie grudnia. O szczegółach jeszcze napiszemy.

Poza tym cały czas odbywają się w Studium kameralne spotkania z cyklu wieczorków gitarowych, podczas których uczniowie na różnym poziomie zaawansowania mogą przed niedużą publicznością prezentować swoje umiejętności i dokonania.

Na wszystkie wydarzenia serdecznie zapraszamy!

A jeżeli interesuje Was nauka śpiewu w Poznaniu, również odnajdziecie się u nas doskonale!

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.