Zapisz się na zajęcia – pomagamy spełniać marzenia o muzykowaniu :)

Jak co roku, 16 sierpnia ruszyły w naszym Studium zapisy na zajęcia nauki gry na gitarze na wszystkich poziomach zaawansowania. Zapraszamy dzieciaki już od 6-7 roku życia, tych co uczą się w podstawówce, gimnazjum czy liceum, a także dorosłych na indywidualne zajęcia gry na gitarze klasycznej. Pracujemy na wszystkich poziomach zaawansowania. Uczymy gry na gitarze klasycznej, elektrycznej i basowej. Naszym celem jest zachęcanie do muzykowania, dlatego podchodzimy indywidualnie do każdego uczestnika zajęć. Pracujemy na materiałach dostosowanych do wieku i umiejętności ucznia. Staramy się również wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych uczniów. Nie rezygnujemy z wprowadzania w muzyczny świat dźwięków i nut 🙂

Poza zajęciami nauki gry na gitarze oferujemy zajęcia gry na keyboardzie, jak również śpiewu. Łączymy naukę gry na gitarze ze śpiewem – jeśli tylko ktoś ma ochotę śpiewać i grać. Nasi nauczyciele to pasjonaci gitary z przygotowaniem i praktyką pedagogiczną. Zajęcia prowadzimy w kolorowych wyposażonych muzycznie salach w przyjaznej i twórczej atmosferze. Umożliwiamy wypożyczenie gitary dostosowanej do wieku ucznia wraz z pokrowcem. Na miejscu są też dostępne materiały muzyczne. W ciągu roku szkolnego organizujemy wieczorki gitarowe, koncerty mniejsze i większe, muzyczne spotkania integracyjne, podczas których wspólnie muzykujemy nie tylko na gitarze czy keyboardzie. 

Jeśli masz ochotę na przygodę z muzyką w naszym Studium, zapisz się mailowo: info@swiatgitary.com.pl lub telefonicznie 501439414 (pon-pt w godz. 9-15)

Bookmark the permalink.

Comments are closed.