Pracujemy z najlepszymi

Niedawno w Mosinie koło Poznania odbył się II Przegląd Kapel Gitarowych. W Jury konkursowym zasiedli: Marek Raduli, Alicja Adamska, Grzegorz Sterna, Sławek Witkowski oraz Paweł Stachowiak. A dlaczego o tym piszemy? Są dwa powody – pierwszy: temat wiąże się z gitarą, a to zawsze żywo nas interesuje. Drugi powód to fakt, iż najlepszym basistą podczas przeglądu został nauczyciel naszego Studium Bartek Żołędziejewski, a najlepszym zespołem Mystic Circus, w którym Bartek gra. Zatem jesteśmy dumni, że pracujemy z najlepszymi :).

Dla przypomnienia sylwetek naszych nauczycieli (niewybredne towarzystwo):

Bartek Żołędziejewski – w Studium uczy podstaw i tajników gry na basie, skończył Akademię Muzyczną, gra w Mystic Circus (progressive, metal, rock), prowadzi także chór i sam śpiewa – wiedzie życie muzycznie czynne i intensywne.

Paweł 'Kosa’ Kosicki – wykształcony gitarzysta – w Studium pracuje przede wszystkim z najmłodszymi uczniami nauczając gry na gitarze klasycznej i elektryczne. Jest członkiem zespołu Erijef Massiv (jak sami o sobie piszą – ich muzyka to „mieszanka przeróżnych styli, w dużej mierze oparta na pulsacji reggae oraz dynamice tanecznego dancehallu”).

Rafał Bielawski – gitarzysta z wykształcenia i zamiłowania, współtwórca i współwłaściciel prawdopodobnie najlepszego sklepu muzycznego w sieci GitaraiBas.pl. W Studium pracuje zarówno z tymi najmłodszymi jak i tymi starszymi ucząc gry na gitarze klasycznej.

Paweł Szumiło – zapalony, ale i wykształcony (ukończył Conservatory of Music and Drama w Dublinie) miłośnik gitary jazzowej, w Studium pracuje z tymi, których pociąga zarówno gitara klasyczna jak i akustyczna. Działa na różnych frontach szczególnie blisko muzyki jazzowej.

Pracować i uczyć się w takim gronie to istna przyjemność 🙂

Bookmark the permalink.

Comments are closed.