Obóz muzyczny – to się nie dzieje!

jezioroPo 7 latach działalności odważyliśmy się na ten krok i postanowiliśmy zrealizować nasze marzenia o obozie muzycznym. Wraz z Fundacją Muzyka i pasja zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 10 do 17 lat do udziału w muzycznej podróży po 6 strunach gitary lub po klawiaturze keyboardu.

Wszystkie informacje na temat obozu znajdziecie na obozowej stronie >>> Obóz muzyczny Zamień smartfon na gitarę

Jeśli skończyłeś już 10 lat, ale jeszcze nie skończyłeś 18 lat, choć trochę grasz na gitarze czy keyboardzie lub śpiewasz i chcesz przeżyć jedyną w swoim rodzaju przygodę muzyczną – zapisz się na obóz.

Będziemy wypoczywać i muzykować niedaleko Poznania w otulinie Puszczy Zielonki. Ośrodek, w którym zagościmy będzie wyłącznie dla nas, nie będzie tam innych grup. Poza 4 posiłkami codziennie podamy Wam odpowiednią do umiejętności porcję wiedzy muzycznej w postaci zajęć indywidualnych i zespołowych. Nie zabraknie oczywiście dobrej zabawy, kąpieli w jeziorze, podchodów, ognisk i innych fajnych rzeczy, które można robić w wakacje.

A jeśli jeszcze Cię nie przekonaliśmy to dodamy, że zajęcia muzyczne poprowadzą nauczyciele naszego Studium: pan Paweł, pan Rafał i pan Filip zabierają gitary, a pan Bartek to nawet klawisze bierze.

Nie czekajcie z decyzją – zapisy już trwają! Do zobaczenia!

oboz-1-1024x680

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.