Naucz się grać na ukulele!

Czy ukulele to taka mała gitara?
To instrument podobny do gitary, ale nie jest to z pewnością mniejsza wersja gitary. Ma cztery struny zamiast sześciu, inaczej się je stroi i bardzo szybko można opanować podstawowe zasady gry na ukulele. Przez co cieszy się tak wielką popularnością.

Naucz się grać na ukulele ze studium muzycznym Świat Gitary

Pan Rafał dawno już sięgnął po ukulele z myślą o najmłodszych uczniach Studium. Jednak szybko okazało się, że większym zainteresowaniem cieszy się ono wśród młodzieży i dorosłych.
Dlaczego?

No właśnie z uwagi na prostotę gry. Mimo, że instrument jest niewielki i mogłoby się wydawać, że trudno będzie trafić opuszkami dorosłych palców w struny, to jednak okazuje się, że jest to tylko złudzenie. Kiedy po kilku godzinach ćwiczeń jesteś w stanie zagrać samodzielnie ulubioną piosenkę choćby w prostej wersji muzycznej, to jest to bez wątpienia mocno motywujące, prawda?

A do tego wszystkiego ukulele są naprawdę wyjątkowe, jeśli chodzi o wzornictwo. Począwszy od najprostszych i najtańszych ozdobionych kotami, końmi, kwiatami, po te drewniane wyszukanie ozdabiane. Nie mówiąc już o możliwość samodzielnego ozdabiania swojego ukulele!

Zapisz się na zajęcia nauki gry na ukulele do Pana Rafała dzwoniąc na 570 578 100 i wybierz swoje pierwsze ukulele w księgarni muzycznej AleNuty.pl.

Możesz także zapisać się na inne zajęcia dostępne w Studium, takie jak nauka śpiewu czy nauka gry na basie.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.