Naucz się grać na ukulele!

Czy ukulele to taka mała gitara?
To instrument podobny do gitary, ale nie jest to z pewnością mniejsza wersja gitary. Ma cztery struny zamiast sześciu, inaczej się je stroi i bardzo szybko można opanować podstawowe zasady gry na ukulele. Przez co cieszy się tak wielką popularnością.

Pan Rafał dawno już sięgnął po ukulele z myślą o najmłodszych uczniach Studium. Jednak szybko okazało się, że większym zainteresowaniem cieszy się ono wśród młodzieży i dorosłych.
Dlaczego?

No właśnie z uwagi na prostotę gry. Mimo, że instrument jest niewielki i mogłoby się wydawać, że trudno będzie trafić opuszkami dorosłych palców w struny, to jednak okazuje się, że jest to tylko złudzenie. Kiedy po kilku godzinach ćwiczeń jesteś w stanie zagrać samodzielnie ulubioną piosenkę choćby w prostej wersji muzycznej, to jest to bez wątpienia mocno motywujące, prawda?

A do tego wszystkiego ukulele są naprawdę wyjątkowe, jeśli chodzi o wzornictwo. Począwszy od najprostszych i najtańszych ozdobionych kotami, końmi, kwiatami, po te drewniane wyszukanie ozdabiane. Nie mówiąc już o możliwość samodzielnego ozdabiania swojego ukulele!

Zapisz się na zajęcia nauki gry na ukulele do Pana Rafała dzwoniąc na 570 578 100 i wybierz swoje pierwsze ukulele w >>> GitaraiBas.pl

Możesz także zapisać się na inne zajęcia dostępne w Studium, takie jak nauka śpiewu czy nauka gry na basie.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.