Koncert Finałowy – 10 lat koncertów za nami

W sobotę 9 czerwca w zaprzyjaźnionym DK Bajka na os. Wichrowe Wzgórze w Poznaniu miał miejsce kolejny Koncert Finałowy kończący 10 rok pracy Studium Świat Gitary. Dwie grupy koncertowe zgromadziły blisko 40 uczniów każda. Było zatem bardzo intensywnie, muzycznie i różnorodnie. Na scenie swoje umiejętności prezentowały zarówno najmłodsze dzieci jak również osoby grające w Studium od lat. Soliści, duety, tria i zespoły grały na gitarach, ukulele, basie, keyboardzie i cahonie. Pożegnaliśmy również pana Pawła Kosickiego, wieloletniego nauczyciela Studium, wręczając mu na pamiątkę zapisany przez wielu uczestników Studium kawałek materiału. Był też, zainicjowany przez pana Pawła Kosę Kosickiego wspólnie wykonany utwór na -naście czy nawet -dzisiąt gitar. Niezapomniane przeżycie.

A przez ostatni rok spotykaliśmy się w różnym gronie gitarowym. Był koncert dla zupełnie początkujących i zupełnie dorosłych uczniów Studium. Była muzyka filmowa i dawna, i kolędowanie. Była też szałowa majówką nad Wartą. Cieszymy się, bo każda z tych imprez czy mini-koncertów gromadzi spore grono nie tylko uczniów, ale także ich rodzin i przyjaciół. Ilekroć możemy spotkać się z Wami w większym gronie, rośniemy widząc, ile radości i serdeczności wnosi muzyka gitarowa, wspólne granie i śpiewanie.

Dziękujemy Wam i zapraszamy! Wracajcie po wakacjach! Bo w Studium gry na gitarze pojawią się dwie nowe nauczycielskie twarze. Ale o tym trochę później!

A tak było na koncercie 🙂

Bookmark the permalink.

Comments are closed.