Gitara pierwsza klasa – kolejny koncert na medal!

_IGP2476W sobotnie południe 17 października 2015 roku spotkaliśmy się po raz kolejny w Cafe Leniwiec na Murawie, aby posłuchać najmłodszych uczestników naszego Studium. Koncert zgromadził jak zawsze sporą widownię, złożoną z rodzin koncertujących dzieci. Prowadzenie objął pan Paweł Kosicki.
Wysłuchaliśmy 11 młodych gitarzystów, którzy w duecie ze starszym kolegą czy koleżanką ze Studium zagrali krótkie utwory prezentując w ten sposób swoje umiejętności i przede wszystkim zapał do dalszego grania. Spotkanie tym razem przybrało nieco inną formę, bo Małym akompaniowali Duzi uczniowie Studium, a nie jak to miało miejsce do tej pory – wyłącznie nauczyciele. Zdarzyło się również, że w duecie pojawili się ojcowie. Na scenie zobaczyliśmy również rodzinne mini-zespoły.
Bardzo, ale to bardzo podoba nam się wspólne muzykowanie. Nasze koncerty mają pokazać Wam ile dla każdego z dzieci znaczy możliwość prezentowania efektów swojej pracy – nawet jeśli jest to gra na pustej strunie. A Wasze pochwały i oklaski oraz docenienie pracy włożonej w występ jest najlepszym motywatorem dla wielu z nich. Lubimy spotykać się z Wami podczas takich koncertów, tym bardziej, że z koncertu na koncert tworzymy wspólnie coraz bardziej rodzinną i artystyczną zarazem atmosferę.

Zapraszamy do galerii:

Bookmark the permalink.

Comments are closed.