Zapraszamy do Studium od 1 września!

Czas wakacji dobiega końca. Nasze Studium – po okresie odpoczynku – rozpoczyna 3 rok swojej działalność. Zapraszamy do zapisów już od 1 września. Zapisów można dokonywać u pani Joanny pod numerem telefonu 501 439 414 lub mailowo info@swiatgitary.com.pl

Zajęcia odbywają się w Studium w godzinach popołudniowych i wieczornych od poniedziałku do piątku. W tej chwili w Studium pracuje 4 nauczycieli – trzech uczy gry na gitarze klasycznej, akustycznej i elektrycznej a jeden na gitarze basowej.

Koszt jednej godziny lekcyjnej nie zmienił się, nadal jest to 40 zł. Umowy podpisywane są na co najmniej miesiąc. Istnieje także możliwość wypożyczenia gitary wraz z pokrowcem w cenie 30 zł za miesiąc wypożyczenia.

W naszym Studium uczą się dzieci od 6 roku życia, młodzież jak również dorośli. Pracujemy metodą indywidualną – głównie z podręcznikami Tatiany Stachak, które można nabyć bezpośrednio u naszych nauczycieli.

W nadchodzącym roku szkolnym chcemy zorganizować przynajmniej dwa koncerty, podczas których nasi uczniowie zaprezentują swoje osiągnięcia i umiejętności. W planach mamy także styczniowy konkurs dla naszych uczniów. Ale o tym będziemy jeszcze pisać i mówić.

Zapraszamy do naszego Studium.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.