Wakacje z gitarą i ukulele 2018 – ruszają zapisy

Po raz kolejny uruchamiamy zapisy na Wakacyjny Kurs Gitarowy w naszym Studium. W tym roku podobnie jak w poprzednim możecie skorzystać z nauki gry na gitarze lub na ukulele w jednym z dwóch wakacyjnych terminów: 25 czerwca – 6 lipca lub 9-20 lipca. Nie mamy ograniczeń wiekowych. Zajęcia podczas kursu poprowadzi Rafał Bielawski – wieloletni nauczyciel gitary, miłośnik ukulele, multiinstrumentalista, założyciel Studium. Spotkania odbywać się będą w małych kilkuosobowych grupach. Jeśli nie masz swojego instrumentu będziesz mógł go wypożyczyć w Studium na czas trwania kursu (koszt 40 zł) lub zakupić w zaprzyjaźnionym sklepie gitarowym >>> GitaraiBas.pl <<<

Nauczymy Cię grać na ukulele lub gitarze.
Podczas 10 spotkań KURSU GRY NA UKULELE dowiesz się jak prawidłowo trzymać ukulele i nauczysz się prawidłowego ustawienia rąk podczas gry.
Poznasz  rozkład dźwięków na ukulele, podstaw zapisu nutowego i tabulaturowego. Będziesz umiał grać przez rytmiczne uderzenia czyli tzw.”bicia”. 
Zagramy akompaniament do znanych piosenek na bazie kilku akordów. Poznasz ćwiczenia rozwijające grę melodyczną oraz fingerstyle.
Wszystkim uczestnikom zapewniamy materiały do nauki. Nasz Kurs zapewni świetny start do dalszego rozwoju gry na ukulele. Podczas kursu wykorzystamy między innymi materiały autorskie prowadzącego oraz książkę „Piosenki na dwa chwyty”

Podczas KURSU GITAROWEGO dowiesz się jak prawidłowo trzymać gitarę i układać ręce podczas gry. Poznasz rozkład dźwięków na gitarze oraz w prosty sposób przyswoisz sobie podstawy zapisu nutowego i tabulaturowego. Podobnie jak przy ukulele nauczysz się rytmicznych uderzeń czyli tzw.”bicia”, poznasz kilka akordów, które wykorzystamy jako akompaniament do prostych piosenek. Zagramy kilka znanych melodii oraz opanujesz ćwiczenia rozwijające grę melodyczną i klasyczną.
O materiały nie musisz się martwić – są w cenie kursu.
Podczas kursu korzystać będziemy między innymi z materiałów autorskich prowadzącego oraz książki „Gitara Pierwsza Klasa”.
Kursy odbywają się w naszym Studium Świat Gitary na os. Zwycięstwa w Poznaniu

Już nie możesz się doczekać? Wypełnij >>> formularz zgłoszeniowy

Masz pytania? Napisz >>> info@swiatgitary.com.pl

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.