Ruszamy w świat dźwięków – po raz szósty

nauka_gry_na_gitarze

Od dziś rozpoczynamy kolejny, szósty rok pracy w naszym Studium muzycznym. Oprócz zajęć nauki gry na gitarze klasycznej, basowej i elektrycznej, zapraszamy Was również na zajęcia nauki śpiewu i emisji głosu. W tym roku startujemy także z zajęciami nauki gry na instrumentach klawiszowych.
Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku między godziną 14 a 21 na os. Zwycięstwa 2i w Poznaniu.

Jak uczymy?
Nieszablonowo. Staramy się, aby każdy uczeń otrzymał chociaż minimum wiedzy muzycznej niezbędnej do dobrego poruszania się w świecie dźwięków. Niezależnie od tego czy chce nauczyć się gry akordowej czy z nut. Kładziemy spory nacisk na indywidualne podejście do każdego ucznia, tak aby mógł podczas zajęć jak najwięcej nauczyć się. Nasze zajęcia nie są nudne, choć nauczyciele wymagający. Pracujemy nowoczesnymi metodami, korzystając z najnowszych materiałów muzycznych.

nauka_gry_na_keyboardzie

Co jeszcze powinieneś o nas wiedzieć?
Koncertujemy. Prezentujemy dokonania naszych uczniów na mniejszej i większej scenie przełamując w ten sposób lęk przed zaprezentowaniem siebie i ucząc wiary we własne siły i umiejętności.

Plany na najbliższy czas?
Wspólne ognisko pod hasłem Poznajmy się, na które zapraszamy uczniów, ich rodziny, znajomych i przyjaciół – chcemy Was poznać.
Warsztaty muzyczne w Strefie dla Rodzin podczas drugiej edycji Luxfestu w poznańskiej Arenie w połowie listopada.
Koncert „Zacznij od Bacha” – wyzwanie rzucone uczniom Studium, które ma zaowocować prezentacją kilku osób w jednej z poznańskich kawiarni pod koniec listopada.
Kolędowanie z gitarą – cykliczny przegląd kolędowy na przełomie roku, na który zapraszamy poznańskie i podpoznańskie szkoły gitarowe.

Zapraszamy do zapisów na zajęcia!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.