Rozpoczynamy zapisy

Wakacje dobiegają już końca i grafiki pracy Studium na nowy rok szkolny są już dopracowane. Czekamy na naszych uczniów – tych starych, którzy goszczą w naszych progach od dwóch – trzech lat – i tych zupełnie nowych. Zapraszamy do Świata Gitary, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Nasi Nauczyciele nie pracują według schematów czy szablonów. Każdego ucznia traktują indywidualnie dostosowując program pracy do potrzeb i umiejętności. W Studium pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 14 do 21.

W tym roku nowością są zajęcia przygotowujące do egzaminów do szkół muzycznych pierwszego i drugiego stopnia – nie tylko z gitary. Umożliwiamy także korepetycje muzyczne w różnym zakresie – ze stylów muzycznych, harmonii jazowej, kształcenia słuchu, rytmiki i inne – w zależności od potrzeb.

W planach na ten rok mamy również organizację wieczorów gitarowych, kontynuację Kolędowania z gitarą oraz organizację zajęć zespołowych, na których uczniowie naszego Studium będą mogli łączyć swoje siły, zdolności i pasje z zespołach muzycznych. A wszystkie nasze działania sfinalizujemy koncertem w czerwcu 2012. Ale zanim to nastąpi rok pracy przed nami!

Zapisów można dokonywać mailowo: info@swiatgitary.com.pl oraz telefonicznie pod numerem 501 439 414. Pamiętajcie, że w naszym Studium możecie wypożyczyć lub zakupić gitarę. Czekamy na Was!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.