Jeszcze o planach przedwakacyjnych

Jak już wspomnieliśmy przed nami jeszcze kilka ciekawych wydarzeń w tym roku szkolnym. Głównie są to imprezy plenerowe.
Maj zakończymy udziałem w Gitarowym zawrocie głowy. Wraz ze szkołą gitarowo-językową Re-cord Centrum z Plewisk zagramy Zombie i Kiedy byłem małym chłopcem. W zeszłym roku zebraliśmy grono ponad sześćdziesięciu gitarzystów, od tych najmniejszych do tych najstarszych. Teraz spróbujemy dobić do setki!
Zapraszamy 31 maja od godz. 15 na Stadion obok Green Hotelu w Komornikach (przy trasie na Wrocław).

Kolejnym ciekawym wydarzeniem, w którym weźmiemy udział, jest Happeninig „Rowerem po drzewach” organizowany przez Stowarzyszenie EnterArt i Pracownię artystyczną Lupa przy współpracy CK Zamek, Estrady Poznańskiej i Miasta Poznań. Impreza skierowana jest do dzieci i rodzin, a odbędzie się 1 czerwca na Placu Wolności w godz. od 12 do 16.

7 czerwca natomiast spotkamy się podczas szóstej edycji koncertu finałowego uczniów i nauczycieli Studium Świat Gitary. Wzorem ubiegłego roku koncert podzieliliśmy na dwie części – w pierwszej usłyszymy młodsze dzieci i brzmienie gitary klasycznej, w drugiej – starszych uczniów i mocniejsze elektryczne brzmienia.

14 czerwca zapraszamy Was na nasze osiedlowe podwórko, na którym podczas festynu zaprezentujemy naszą ofertę, wspólnie pomuzykujemy oraz możliwe, że zobaczymy na scenie zespół złożony z naszych studyjnych nauczycieli.

Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach, szczególnie tych plenerowych.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.