Plany koncertowe

Miesiąc zajęć w Studium już za nami. Cieszymy się, że tak wielu z Was postanowiło kontynuować naukę właśnie z nami. Mobilizujemy się zatem do organizacji koncertów, które pomogą w osiąganiu coraz to lepszych umiejętności, poznawaniu nowych stylów, odkrywaniu ciekawych brzmień.
Najbliższy koncert w ostatnią niedzielę października to druga edycja spotkania dla najmłodszych gitarzystów pod hasłem „Gitara pierwsza klasa”. Pod koniec listopada natomiast spotkamy się w salonie muzycznym Feliksa Nowowiejskiego, aby wysłuchać kilkunastu utworów w tonacji muzyki dawnej.
Na Mikołajki szykujemy występ naszych uczniów w Jadalni poznańskiego Pixela przy ul. Grunwaldzkiej, a na przełomie roku oczywiście kolejna edycja Kolędowania z gitarą w ODK Pod Lipami.
Szczegóły dotyczące poszczególnych spotkań i koncertów oczywiście będziemy podawać na bieżąco tu na stronie, na Facebooku oraz bezpośrednio w Studium.
Już dziś serdecznie Was zapraszamy do przygotowania utworów, występowania przed publicznością i doskonalenia swoich gitarowych i wokalnych umiejętności.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.