Plany koncertowe w Studium

Zajęcia nauki gry na gitarze w Studium Świat GitaryRok szkolny rozpoczął się tydzień temu. Także w naszym Studium. Po wakacyjnej przerwie wielu z grona naszych uczniów wróciło w naszej muzyczne progi. Bardzo się z tego powodu cieszymy. A jak przedstawia się grafik spotkań muzycznych i mini-koncertów w najbliższych miesiącach? Gdzie będzie można zobaczyć Świat Gitary i posłuchać gitarowej muzyki w wykonaniu naszych uczniów?

Sami zobaczcie:Za nami Festyn na zakończenie lata na os. Zwycięstwa.

W ostatni weekend września 27 i 28 września zagościmy z warsztatami gitarowymi na LuxFeście w Arenie. Nasze stoisko w Strefie dla Rodzin LuxArt.

Pod koniec października planujemy czwartą edycję cieszącego się ogromnym zainteresowaniem spotkania dla najmłodszych pod nazwą Gitara pierwsza klasa. Oczywiście w Cafe Leniwiec na ul. Murawa.

W listopadzie zaprosimy niektórych z Was jako artystów do wystąpienia na koncercie Latynoskie brzmienia. Pierwsza jego edycja miała miejsce w marcu 2013 roku w Museum Cafe na dziedzińcu Muzeum Archeologicznego. Jest to spotkanie z muzyką klasyczną dla starszych dzieciaków i młodzieży.

Natomiast dorosłych grających w naszym Studium zaprosimy na drugie spotkanie z cyklu Gitara 18+. Mamy nadzieję, że znowu ugości nas Kamea Cafe przy ul. Wrocławskiej i wspólnie pomuzykujemy na gitarach.

Zeszłoroczny koncert mikołajkowy cieszył się sporym zainteresowaniem naszych uczniów, dlatego i w tym roku planujemy spędzić wieczór w sobotę 6 grudnia w naszym studyjnym gronie przy dźwiękach gitary. Miejsca na takie spotkanie jeszcze szukamy.

Koncertowanie w tym semestrze zamkniemy Kolędowaniem z gitarą w styczniu 2015 roku.

Jak widzicie kalendarz mamy dość pełny. A nie wiadomo, co jeszcze urodzi się w tak zwanym między czasie. Wszystkim Wam życzymy energii do pracy i rozwijania muzycznych pasji!

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.