Plany koncertowe i spotkaniowe

planowanieOd kilku lat w naszym Studium nie tylko uczymy grać na gitarze, ale zapraszamy naszych uczniów do udziału w mniejszych lub większych koncertach i wydarzeniach, podczas których mogą zaprezentować szerszej publiczności swoje umiejętności, wspólnie muzykować i niejednokrotnie również zmierzyć się z tremą.
Dbamy o to, aby nauka gry na gitarze nie była nuda i abyście mogli zobaczyć swoje osiągnięcia, postępy, teorię zastosować w praktyce.

W pierwszym semestrze roku szkolnego 2015/2016 zaplanowaliśmy koncert Gitara pierwsza klasa w wersji Duży i mały. Na to spotkanie zaprosimy najmłodszych uczestników Studium, którym akompaniować będą najstarsi nasi uczniowie. Nad wszystkim czuwać będą oczywiście nauczyciele. Mini koncert odbędzie się w zaprzyjaźnionej Cafe Leniwiec na ul. Murawa 1b 17 października o g. 11.
Drugim ciekawym wydarzeniem, na które zaprosimy uczniów naszego studium jest udział w występie podczas obchodów 95 lecia istnienia Chóru miejskiego Chopin z Leszna, którym dyryguje nasz nauczyciel pan Bartek Żołędziejewski.
Natomiast na początku roku 9 stycznia 2016 będzie miał miejsce VI Przegląd gitarowy Kolędowanie z gitarą, którego nasze Studium jest pomysłodawcą i organizatorem. Mam nadzieję, że nie zabraknie na przeglądzie również uczniów naszego Studium.

Zapraszamy Was na wszystkie wydarzenia. Postaramy się relacjonować na bieżąco życie Studium.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.