Pierwszy dzwonek w Studium

Studium wznawia swoją działalność wraz z pierwszym dzwonkiem. Co oferujemy w tym roku szkolnym? Jest kilka nowości.

1. Zajęcia indywidualne nauki gry na gitarze klasycznej, elektrycznej i basowej.

Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli naszego Studium. Zapraszamy na nie wszystkich tych w wieku od 6 do 106 lat, którzy pragną poznać gitarę i nauczyć się grać na niej lub doskonalić się w grze na tym instrumencie. Istnieje możliwość wypożyczenia gitary na czas nauki. Koszt godziny lekcyjnej zajęć to 40 zł. Poziom nauczania oraz styl gry dopasowywany jest indywidualnie do potrzeb ucznia.

2. Sobotnie podróże z Ciocią Muzyką.

Ciocia Muzyka zaprasza wszystkie dzieci – te małe i te duże – na sobotnie spotkania z bajką muzyczną. Będziemy spotykać się przynajmniej raz w miesiącu, aby posłuchać opowieści i pobawić się. 

3. Artystyczne, twórcze urodziny dla dzieci.

Proponujemy również organizację dziecięcych urodzin. Zapewniamy kreatywną i w pełni animowaną zabawę, wielkie emocje, mnóstwo radości i niezapomnianych przeżyć. Urodziny w kolorowej sali naszego Studium, a także inne dziecięce imprezy w domu czy w plenerze są profesjonalnie prowadzone przez naszą Animatorkę Ciocię Martę. 

Wszystkich zainteresowanych nauką gry na gitarze, Metodą Suzuki czy muzycznymi spotkaniami  zapraszam po więcej informacji na nasze strony. Możecie także pisać info@swiatgitary.com.pl lub dzwonić 501 439 414 (po godzinie 15).

Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami w Studium będzie twórczy i nie pozwoli na nudę.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.