Listopadowe spotkania

m_IGP8429Zapowiadamy, bo to już za chwilkę: dwa koncerty listopadowe z udziałem naszych uczniów już 22 listopada. Tym razem gościć będziemy w Kamea Cafe na ul. Wrocławskiej 25 w Poznaniu.

Przytulne wnętrze i dobra kawa rewelacyjnie zgrywają się z tematyką spotkań: muzyka latynoska i muzyka rozrywkowa (wszelaka) + niespodzianka od nauczycieli. Będzie niecodziennie!

Latynoskie brzmienia czyli podróż za Ocean do Argentyny i na Kubę, pamiętając, że ta muzyka to potężna mieszanka hiszpańskich melodii i afrykańskich rytmów. Nasz godzinny koncert rozpocznie się o g. 12. Wystąpią uczniowie Studium prezentując wybrane utwory, które nawiązują do muzyki latynoskiej. Spotkanie poprowadzi Paweł Kosicki – nauczyciel naszego Studium. A słuchając gitarowych dźwięków będzie można zasmakować w rewelacyjnej kawie serwowanej w Kamea Cafe. Zapraszamy!

Gitara 18+ czyli spotkanie z gitarą dla dorosłych. Zachęcamy najstarszych uczniów naszego Studium do wspólnego muzykowania w przytulnych wnętrzach piwnicy Kamea Cafe. To drugie spotkanie. Planujemy wspólnie zagrać i zaśpiewać kilkanaście utworów różnych gatunków muzycznych i dobrze się przy tym bawić. Zapraszamy wszystkich chętnych wraz ze swoimi gitarami na g. 18 do Kamea Cafe na ul. Wrocławskiej 25.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.