Letnie kursy gitarowe i gry na ukulele

Że uczymy grać na gitarze – wiadomo, ale że uczymy również gry na ukulele, to już nie do końca. Stąd pomysł, aby w wakacyjnym czasie ruszyć również z letnim kursem gry na ukulele. Warsztaty poprowadzi miłośnik tego instrumentu czyli pan Rafał, u którego w sali od dawna można już spotkać ukulele (oraz najróżniejsze instrumenty perkusyjne). Zapraszamy do zapisów >>> 

Letni kurs gitarowy to propozycja dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił z gitarą, ale nie mają czasu lub nie są przekonani do regularnych lekcji. Kurs odbywa się w naszym Studium w wakacje w dwóch turnusach: od 26 czerwca do 7 lipca oraz od 10 do 21 lipca. Obejmuje 10 godzinnych spotkań w małej grupie – do 3 osób.
Najczęściej jest szybkim podstawowym kursem gry na gitarze dla początkujących. Ale bywają również grupy bardziej zaawansowane. Podczas spotkań uczestnicy najczęściej uczą się podstaw gry na gitarze czyli jak trzymać gitarę, jak wydobywać dźwięk, jak grać proste melodie z nut i akordów. Koszty kursu są bardzo wakacyjne, ponieważ wynoszą 250 zł (zamiast 500 zł).
W tym roku zapraszamy również na Letni kurs gry na ukulele – terminy i koszty są takie same jak w przypadku kursu gitarowego. Podczas spotkań uczestnicy nauczą się podstaw gry na ukulele w tym kilku piosenek.
Tegoroczne kursy poprowadzi pan Rafał Bielawski  – założyciel Studium, nauczyciel gitary, miłośnik ukulele i instruktor Bum Bum Rurek.
Warto abyście wiedzieli, że każdy kurs to nowa przygoda. Nauczyciel prowadzący ma bowiem przygotowany program kursu. Jest on jednak mocno ramowy. Najbardziej bowiem zależy nam na tym, aby uczestnicy maksymalnie skorzystali z kursu. Dlatego tematykę piosenek i utworów, jakie można opanować podczas spotkań z gitarą czy ukulele, zależy w dużej mierze od upodobań muzycznych uczestników danej grupy.

Zapisy – zarówno na kurs gitarowy jak i gry na ukulele- przyjmujemy do 19 czerwca 2017 roku przez formularz zamieszczony na >>> stronie <<< I pamiętajcie, że ilość miejsc na kursie ograniczona, więc decyduje kolejność zgłoszeń.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.