Lato 2015 w Studium

228081_5467Nadchodzące lato przynosi ze sobą nie tylko gorące powietrze i wakacyjną beztroskę, ale również sporo muzycznych wydarzeń. Po całym roku pracy naukę kończy w Studium prawie 100 uczniów w wieku od 5 do 70 lat! mamy nadzieję, że po wakacyjnym wypoczynku spotkamy się znowu na jesieni i progu nowego roku szkolnego. Wakacje wakacjami, ale w Studium będzie się sporo działo (pomijając planowany remont …)

A co planujemy na najbliższe trzy miesiące w Studium?


1. Koncert finałowy uczniów i nauczycieli Studium – po raz ósmy spotkamy się na scenie DK Bajka, aby posłuchać i zobaczyć osiągnięcia większości uczniów naszej szkoły gitarowej. Zapraszamy w sobotę 13 czerwca na godz. 10 lub 12 do DK Bajka na os. Wichrowe Wzgórze w Poznaniu.

2. Letni kurs gitarowy – intensywny i popołudniowy kurs gitarowy, na który zapraszamy zarówno początkujących jak i zaawansowanych gitarzystów. Zgłoszenia na adres info@swiatgitary.com.pl trwają. Atrakcyjna cena + możliwość wypożyczenia gitary na czas trwania kursu = satysfakcja i zadowolenie

3. Obóz muzyczny Zamień smartfon na gitarę współorganizowany z Fundacją Muzyka i pasja to gratka dla wszystkich miłośników gitary, klawiszy czy wokalu, którzy skończyli już 10 lat a nie mają jeszcze 18-stki. Ostatnie 10 dni zapisów – nie ma na co czekać! Szykuje się przednia zabawa! OBÓZ ODWOŁANY Z POWODU ZBYT MAŁEJ ILOŚCI ZGŁOSZEŃ.

Latem zatem mocno rozgrzejemy gitarowe progi. Dlatego wskazane zaopatrzenie się w zapasowe struny, które zawsze będą pod ręką!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.