Kolejna edycja letniego kursu gitarowego – ruszają zapisy

Letni kurs gitarowyTylko miesiąc dzieli nas od wakacji. Zatem to dobry czas, aby rozpocząć zapisy na kolejną edycję Letniego Kursu Gitarowego w naszym Studium. W tym roku zaplanowaliśmy dwie tury kursu każda na dwóch poziomach zaawansowania. Jak co roku zapraszamy Was do nauki gry na gitarze w małych 2-3 osobowych grupach. Spotykamy się codziennie przez dwa tygodnie na popołudniowych zajęciach w Studium.

Dla kogo jest Letni Kurs Gitarowy? Dla tych wszystkich, którzy chcą spróbować czy gitara to instrument, na którym chcą uczyć się grać, a którzy nie mieli odwagi albo czasu sięgnąć po nią do tej pory. Podczas kursu pracujecie nad materiałem adekwatnym do Waszych umiejętności czyli albo w grupie początkującej albo średnio zaawansowanej. W miarę możliwości staramy się też dopasować uczestników kursu wiekowo. A jeśli już przy wieku jesteśmy: na kurs zapraszamy dzieci od 9 roku życia. Nie ma górnej granicy wieku.

Pierwszy turnus rozpoczynamy 27 czerwca a kończymy 8 lipca. Drugi turnus to czas od 11 do 22 lipca. Podczas każdego z dwóch turnusów zajęcia odbywają się popołudniami czyli w godzinach od 15.30 do 18.00 w salach Studium. Koszt całego kursu to 250 zł (zamiast 500 zł) za 10 spotkań (po 45 min) + materiały do ćwiczeń. Zajęcia prowadzą nauczyciele: pan Filip i pan Rafał. Jeśli nie masz swojej gitary, możesz wypożyczyć ją u nas – koszt wypożyczenia na cały kurs – 30 zł.

Czekamy na Wasze zgłoszenia do 24 czerwca 2016
mail:  info@swiatgitary.com.pl

Jeśli zgłaszasz się przez maila prosimy o podanie: imienia i nazwiska, wieku, numeru telefonu oraz określenia poziomu zaawansowania kursu i wskazania w którym turnusie chcesz uczestniczyć.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.