Kolędowanie z gitarą – siódma edycja

kolędowanie z gitaraJuż po raz siódmy ruszają zapisy na przegląd gitarowy Kolędowanie z gitarą. Do udziału zapraszamy młodych gitarzystów w wieku od 6 do 19 lat, którzy uczą się gry na gitarze poza szkołami muzycznymi.

Aby wziąć udział w tegorocznej edycji Kolędowania należy przygotować jedną kolędę lub pastorałkę, wypełnić kartę zgłoszeniową i dostarczyć ją do Studium Świat gitary do 30 grudnia 2016 roku, a w dniu przeglądu podczas rejestracji dokonać opłaty w wysokości 10 lub 20 zł.

Zgłaszając swój udział masz do wyboru kategorię solową, zależną od wieku lub sposobu wykonania kolędy (gitara solo lub gitara z wokalem) oraz kategorię zespołową.

Przygotowaną kolędę prezentujesz 7 stycznia 2017 roku na scenie DK Pod Lipami, gdzie odbywać się będzie siódma edycja przeglądu. Twoją prezentację ocenia trzyosobowe JURY, w którego skład wchodzą doświadczeni pedagodzy muzyczni, gitarzyści i wokaliści.

JURY w każdej kategorii może przyznać statuetkę laureata oraz wyróżnienie.

Przegląd to przede wszystkim możliwość zaprezentowania swoich umiejętności i konfrontacji z innymi gitarzystami. Występ na scenie to ponad to dobre ćwiczenie pomagające w opanowaniu. Od 2011 roku przegląd zgromadził już grono ponad 250 uczestników. Jest to również spotkanie integracyjne młodych gitarzystów, podczas którego w charakterze Gościa Specjalnego prezentują się ciekawe osobowości gitarowego świata.

Zapraszamy do zapisów, które ruszają już od 21 listopada. Pobierz i wypełnij >>> kartę uczestnictwa
Zobacz również >>> Regulamin przeglądu

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.