Kolędowanie z gitarą – zaproszenie

To już za parę dni po raz czwarty spotkają się młodzi gitarzyści amatorzy, aby zaprezentować przed publicznością i Jury przygotowane kolędy i pastorałki. Rejestracja uczestników ruszy w najbliższą sobotę 18 stycznia od godz. 9:30 w ODK Pod Lipami. Przesłuchania rozpoczniemy – jak co roku – od godz. 10:00.

W tegorocznym Jury zasiądą: wokalistka Kamila Markuszewska i gitarzyści Marcin Walicki i Michał Płotka. Uczestnicy oceniani będą w czterech kategoriach: gitara solo (z podziałem na trzy grupy wiekowe), wokal z własnym akompaniamentem, zespoły gitarowe jednorodne, zespoły gitarowe z wokalem. Jury oceniać będzie umiejętności gry na gitarze, technikę, opanowanie utworu, aranżację i sposób wykonania oraz umiejętności wokalne.

Swój udział w tegorocznej edycji zgłosili uczniowie z Poznania, Suchego Lasu, Stęszewa i Dusznik. W sumie na scenie wystąpi około 30 uczestników. Najwięcej zgłoszeń jest w kategorii gitara solo.

W programie tegorocznego Kolędowania tradycyjnie jest czas na gwiazdę. Tym razem będzie to gitarzysta i kompozytor – Przemysław Śledź „Śledziuha”. Do wysłuchania repertuaru przygotowanego przez naszego gościa zaprosimy wszystkich po godz. 12. Wręczenie statuetek oraz wyróżnień zaplanowaliśmy na godz. 13.

Serdecznie zatem zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji – publiczność jak największa bardzo mile widziana!

plakat_koledowanie_2014

Bookmark the permalink.

Comments are closed.