Kolędowanie z gitarą 2015 – trwają zapisy

statuetkaTylko do jutra możecie zgłaszać swój udział w tegorocznej edycji Kolędowania z gitarą. Spotykamy się już w przyszłą sobotę 17 stycznia w ODK Pod Lipami. Rejestrację uczestników rozpoczniemy od godz. 9:30. Przesłuchania ruszą o godz. 10. Startować możecie w kategoriach solowych lub zespołowych.

Przed Jury i publicznością wykonujecie jedną kolędę lub pastorałkę w języku polskim – przynajmniej dwie zwrotki z refrenami. W kategoriach solowych dany utwór gracie bez patrzenia w nuty. Zespoły mogą korzystać z nut z uwagi na złożoność wykonania. Jury Kolędowania oceniać będzie umiejętności każdego gitarzysty, poziom wykonania i ekspresję.

Najlepsze wykonania nagrodzone zostaną statuetką laureata oraz nagrodami ufundowanymi przez naszych sponsorów Wydawnictwo muzyczne Euterpe oraz dystrybutora akcesoriów gitarowych D’Addario i Music Dealer.

W tym roku patronat nad Kolędowaniem objęło Good Time Radio, które wszystkich laureatów zaprosi do studia na specjalny koncert kolędowy. Natomiast Winogradzka Telewizja Kablowa zarejestruje Wasze gitarowe zmagania na taśmie filmowej. Swoim patronatem objął nas również portal dla rodziców miastodzieci.pl, który napisze o tegorocznej edycji.

A co jeszcze dziać się będzie podczas przeglądu? Poznacie Gościa Specjalnego – gitarzystę, fingerstylowca Filipa Fiebigera, który zagra dla Was krótki koncert i opowie o swojej przygodzie z gitarą. Kilka słów więcej o Gościu Specjalnym już za kilka dni.

Zachęcamy jeszcze raz do zapisów. Piszcie info@swiatgitary.com.pl lub dzwońcie 501 439 414.

Regulamin przeglądu znajdziecie >>> tutaj

plakat_zapisy_2015

Bookmark the permalink.

Comments are closed.