Jesienne spotkania gitarowe 2019

Jesienne plany gitarowe

Ruszyliśmy pełną parą. W salach studium muzycznie, gwarno i wesoło. Doskonale! Teraz czas na spotkania przy muzyce. Poczytajcie jakie spotkania z gitarą w roli głównej planujemy na nadchodzący jesienny czas.

Jak zawsze zaczynają najmłodsi stażem uczestnicy Studium czyli dzieciaki, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z gitarą. Dla nich co roku w październiku w przytulnych i kameralnych wnętrzach Cafe Leniwiec organizujemy mini-koncert Gitara Pierwsza Klasa. Jest to dla prezentujących się podczas tego spotkania uczniów pierwsza scena, pierwszy występ, pierwsze zmierzenie się z tremą i pierwsza radość, że się udało zagrać!Spotkanie ma swoją specyfikę. Jest radosne i kolorowe. A na czas każdego występu publiczność (nawet ta najmłodsza) zamiera na 2 min, aby wysłuchać pierwszych nut wydobywających się z małych gitar!
Zapraszamy do Cafe Leniwiec 19 października na g. 11.

8 listopada w siedzibie Fundacji Ars spotkamy się na muzycznym spotkaniu z Seniorami. Oczywiście zabierzemy ze sobą gitary i nasze majówkowe śpiewniki piosenki żołnierskiej i patriotycznej.

W grudniowym czasie natomiast zaprosimy Was na coroczne Kolędowanie z gitarą, ale to już zimowe terminy, a o nich później.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.