Happening gitarowy w Poznaniu

Polska Akademia Gitary zaprasza – i my również w jej imieniu – na Happening gitarowy na Starym Rynku w Poznaniu. W ostatnią niedzielę wakacji – 26 sierpnia – o godz. 11:30 – każdy kto posiada gitarę lub inny szarpany instrument będzie mile widziany na poznańskiej Starówce. W tym roku gramy utwór Bryan’a Adams’a w aranżacji Roberta Horny „Summer of 69”.

Jak piszą organizatorzy: „Happening poprowadzą: m.in. Robert Horna, Krzysztof Ścierański i Marek Raduli. Dopełnieniem będzie wieczorny koncert znakomitego zespołu „The Colors” w składzie: Krzysztof Ścierański, Marek Raduli, Bernard Maseli, Przemek Kuczyński. Wszyscy uczestnicy Happeningu otrzymają 50% zniżkę na bilet na ten koncert. Mamy też nadzieję, że pobijemy rekord liczby uczestników! W zeszłym roku było nas ponad 250! Swój udział zapowiedziały już grupy gitarzystów z Gniezna, Kępna, Komornik, Obornik, Stęszewa… zachęcamy wszystkich!!! Zagramy też utwór zeszłoroczny – „Kiedy byłem małym chłopcem” i „Shape of My Heart” Stinga z 2010 roku, by powspominać ostatnie 2 lata.”

Mamy nadzieję, że nie zabraknie również uczniów naszego Studium – gorąco zachęcamy do pobrania utworu, wyszlifowania i udziału w Happeningu! W najbliższym czasie zamieścimy lekcje nauki gry Summer of 69 przygotowane przez Roberta Horna. Bądźcie z nami!

Summer of 69 – nuty – POBIERZ

Bookmark the permalink.

Comments are closed.