Gitara na wakacje

Studium Świat Gitary przygotowało wakacyjną ofertę kursów gry na gitarze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Jeden kurs trwa 3 tygodnie. Spotkania w maksymalnie 4-osobowych grupach zaplanowano na dwa razy w tygodniu – w sumie 6 spotkań tematycznych po 45 minut czyli 270 minut ćwiczeń! Koszt kursu to 120 zł. Każdy Uczestnik otrzymuje gratis w postaci książki z akordami oraz zeszytu do zapisu nutowego i tabulatury.

Tematyka spotkań podczas jednego kursu:

1. Podstawy gry na gitarze – nauczysz się prawidłowej postawy i ułożenia ręki oraz w jaki sposób właściwie wydobywać dźwięk. Będziesz również miał możliwość ćwiczenia prostych utworów.

2. Podstawy z zakresu teorii muzycznej – dowiesz się wszystkiego o zapisie nutowym oraz jak znaleźć nuty na gitarowym gryfie. Poznasz poza tym podstawowy zapis tabulaturowy.

3. Popularna melodia na gitarze – nauczysz się czytania dźwięków z nut i tabulatury i przekładania ich na gitarowy gryf. Poznasz ustawienie palców lewej i prawej ręki w utworze oraz przećwiczysz wybrane utwory z pamięci.

4. Gitara „ogniskowa”– ćwiczenia z zakresu grę akordowej na gitarze. Poznasz rodzaje akordów i akompaniamentu czyli popularne „bitki”, zgłębisz techniki prawej reki (Arpeggio) oraz nauczysz się płynnie przechodzić miedzy poszczególnymi akordami.

5. Repertuar początkującego gitarzysty – zapoznasz się z akompaniamentem do popularnych utworów, będziesz mógł doskonalić grę na gitarze.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wieloletniego nauczyciela gry na gitarze.

Zapisy możliwe drogą telefoniczną pod numerem 501 439 414 lub mailową pod adresem info@swiatgitary.com.pl

Terminy zajęć w lipcu i sierpniu 2009 roku:

od 6 lipca do 22 lipca (w poniedziałki i środy)

od 7 lipca do 23 lipca (we wtorki i w czwartki)

od 10 sierpnia do 26 sierpnia (w poniedziałki i środy)

od 11 sierpnia do 27 sierpnia (we wtorki i w czwartki)

Po zapisaniu się na kurs rezerwacji miejsca można dokonać po wpłacie zaliczki w wysokości 20 zł gotówką w siedzibie Studium lub na konto bankowe numer:

72 1140 2004 0000 3302 4649 4350
Arwena SC, os. Zwycięstwa 2/88, 61-643 Poznań
w tytule przelewu proszę podać swoje imię i nazwisko oraz datę rozpoczęcia kursu.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.