Co się wydarzy wiosną w Studium?

Zanim wiosna nastanie spotkamy się w Księgarni z Bajki, oczywiście aby zagrać na gitarach. A potem będzie jeszcze ciekawiej. Będziemy w gościnie u Feliksa Nowowiejskiego, spotkamy się w ulubionej kawiarni Cafe Leniwiec oraz przy ognisku w Akwen Marina nad Wartą.

Ale po kolei. Już dziś zapraszamy wszystkich chętnych na literacko-muzyczne spotkanie do Księgarni z Bajki na os. Przyjaźni. Kto nie zna tego zaczarowanego miejsca – będzie miał okazję poznać. Jest tam trochę, jak w domu, trochę jak w bibliotece. Są książki, książeczki i księgi. A my przyniesiemy do tego wnętrza gitary i muzykę. 8 marca o g. 18:30 spróbujemy połączyć słowo i muzykę podczas spotkania pod hasłem „O miłości wierszem, prozą i muzyką”.

W kwietniowym ciepłym już czasie zapraszamy Was do Willi wśród róż na Aleję Wielkopolską, gdzie wśród pamiątek po mistrzu Nowowiejskim, w jego domu zagramy kolejny już koncert z cyklu Klasyka na 6 strun czyli wiosenne wędrówki po pięciolinii. W sobotnie przedpołudnie 14 kwietnia wybrzmią utwory muzyki dawnej, muzyki klasycznej w wykonaniu solistów i duetów złożonych z uczniów i nauczycieli naszego Studium.

Kolejny wiosenny tydzień minie nam pod hasłem muzyki filmowej. W czwartek 19 kwietnia zaprosimy dzieci i młodzież na popołudnie z muzyką filmową do znajomego i przyjaznego wnętrza Cafe Leniwiec na os. Murawa. Uczniowie naszego studium zagrają fragmenty utworów, które znamy ze szklanego ekranu. Natomiast dzień później 20 kwietnia zaprosimy wszystkich dorosłych uczniów Studium na spotkanie z cyklu Gitara 18 plus, któremu również przewodzić będzie muzyka filmowa w gitarowym wydaniu.

Koniec maja to doskonały czas na integracyjne ognisko w Akwen Marina nad Wartą w Czerwonaku. 26 maja z kiełbaskami, gitarami i w radosnym nastroju spotykamy się na Majówce z gitarą. Wyśpiewamy wówczas piosenki ze śpiewnika, który sami wcześniej stworzycie 🙂

Cały rok pracy podsumujemy natomiast 9 czerwca na Finałowym Koncercie Uczniów i Nauczycieli Studium na scenie Domu Kultury Bajka na. os. Wichrowe Wzgórze.

Jak widzicie kalendarz studyjny jest mocno napięty i gonią nas terminy! Na szczęście mamy Was, którzy pomożecie i mamy nadzieję chętnie przybędziecie na wybrane wydarzenia. Do czego już teraz zachęcamy!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.